Back to home
in Edukacja, Kategorie, Książki, Rodzicielstwo, Zabawa

Nowa przygoda z Usborne Books

  • 13 listopada 2019
  • By Patrycja
  • 0 Comments
Nowa przygoda z Usborne Books

Przygodę z Usborne Books zaczęłam tak naprawdę prawie rok temu

Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że tak to się potoczy. Jednak myśl, która zakiełkowała mi wtedy w głowie, nie dawała mi spokoju. Rok temu kupiłam małej Di kilka książek z Usborne Books na Mikołaja. Jak tylko je odebrałam nie mogłam wyjść z podziwu. Tak wydanych, przemyślanych i uroczych książek jeszcze nie widziałam. Są po prostu piękne. Wtedy też okazało się, że można podjąć z nimi współpracę na bardzo prostych zasadach i mnie wzięło. Rok później, po całym tym zamieszaniu i burzy życiowych zmian, o których już kiedyś pisałam, postanowiłam, że w tej chwili jest najlepszy czas, aby zrealizować pomysł, który pojawił w mojej głowie tak dawno temu. Stałam się malutką częścią tego niezwykłego wydawnictwa.

Świat Usborne Books

Świat Usborne to tak naprawdę studnia bez dna, kopalnia pomysłów, inspiracji, wiedzy, morze wyobraźni i czego tam jeszcze sobie zapragniecie. A wszystko to ubrane w przepiękne ilustracje, dźwięki i świetnie wydane. Dla mnie to przede wszystkim moc zabawy i nauki dla małej Di. Ogromnie się cieszę, że mogę jej od czasu do czasu dostarczyć radości w postaci nowej książeczki do czytania, czy zabawy. Jednak jeszcze bardziej cieszy mnie to, że dzięki tym książeczkom może się tak wiele nauczyć. Nie chodzi tu tylko o język. Wartość edukacyjna dobrej książki, to coś więcej niż język. To estetyka, to wyobraźnia, to odkrywanie i poznawanie. Tu jeszcze dodatkowo jest angielski. Myślę, że wiele z tych książek posłuży mi za materiały do nauczania. Ułatwią poszukiwania inspiracji do lekcji i same nie raz będą ich aktywnym uczestnikiem. A z tymi wszystkimi walorami są również świetnym pomysłem na prezent.

Mikołąj z Usborne Books

W tym roku bardzo szybko przygotowuję się na świąteczny czas. Nie chcę znowu zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Dlatego też już zaczęłam układać Mikołajowe i świąteczne listy, aby z niczym się nie spóźnić. Szczególnie, że jeśli chodzi o książki, to trzeba jeszcze doliczyć czas przesyłki. Także na Mikołajowe zakupy nie zostało zbyt wiele czasu.

Dlatego też przygotowałam dla Was małe zestawienie najciekawszych świątecznych propozycji od Usborne Books, które doskonale sprawdzą się jako prezenty w ten magiczny czas.

Najpierw moje absolutne hity

The Twinkly Twinkly Christmas Tree

Usborne Books Christmas

Książka od której zaczęła się moja miłość do Usborne Books. Magiczna w każdym calu. Przepiękne ilustracje, wspaniała historia i świecące świąteczne dekoracje, które sprawiają, że dużo łatwiej poczuć świąteczną atmosferę. Książka odpowiednia dla dzieci w każdym wieku od najmłodszych bobasów, którym na pewno spodobają się światełka, po znacznie starsze dzieci, które jak my wszyscy kochają święta.

Wiek: 0+

Cena: 72 zł

That’s not my reindeer… book and toy

Usborne Books Christmas

Książeczka dotykowa dla maluszków w zestawie z pluszową zabawką. Takich zestawów jest oczywiście więcej, jest elf i bałwanek i kilka innych nieświątecznych zwierzaków.

Wiek: 0+

Cena: 90 zł

Baby’s very Christmas play book

Usborne Christmas

Wspaniała, kolorowa, pełna klapek, do odkrywania, z cudownymi ilustracjami i grającymi guziczkami. Naprawdę doskonała do zabawy i odkrywania magii świąt dla maluchów.

Wiek: 0+

Cena: 85 zł

Are you there little reindeer?

Usborne Books Christmas

Mała przepięknie zilustrowana i wydana książeczka dla najmłodszych i tych troszkę starszych, pełna zagadek, dziurek, szlaczków do odkrycia w poszukiwaniu małego reniferka.

Wiek: 6 miesięcy+

Cena: 32 zł

Winter wonderland sound book

Usborne books christmas

Cudowna zimowa opowieść, pełna zabawy i bajecznych ilustracji i muzyki, która wprawi nas w świąteczny nastrój. Dźwiękowa książeczka, która nie ma sobie równych jeśli chodzi o świąteczne pozycje. Doskonała do zabawy i nauki, a także do czytania w długie zimowe wieczory. Na pewno umili świąteczny czas.

Wiek: 3+ (ale spokojnie myślę można tę kategorię wiekową poszerzyć w każdą stronę)

Cena: 72 zł

Fingerprint activities Christmas

Usborne Books Christmas

Świąteczna propozycja z mojej ulubionej serii “paluszkowych odbijanek”. Kreatywność twórców tej serii jest dla mnie ponad jakąkolwiek skalę. Co można wyczarować w odcisku paluszka na kartce? Przekonajcie się sami. Rewelacyjna zabawa w świątecznym klimacie.

Wiek: 6+ (znów jak dla mnie bardzo umowna sprawa)

Cena: 55 zł

Little children’s Christmas activity book

Usborne Christmas

Aktywnościowa książeczka pełna pomysłów na świąteczne dekoracje, gry i zabawy. Doskonały prezent dla tych kreatywnych i dla tych co się często nudzą.

Wiek: 4+

Cena: 38 zł

Christmas songbook

Usborne Christmas

Pięknie wydany zbiór kolęd. Tradycyjny prezent, który posłuży przez wiele lat.

Cena: 72 zł

To i tak nie wszystko

Powyższa lista to tylko ułamek tego, co można znaleźć w ofercie Usborne Books. Ponadto, to tylko pozycje dedykowane na święta, a przecież pod choinką mogą się znaleźć książki o różnej tematyce. Polecam zapoznać się z ofertą Usborne na ich stronie lub przejrzeć katalog i zapraszam do kontaktu.

Nie mniej jednak poniżej zamieszczam jeszcze kilka linków do dodatkowych świątecznych propozycji, gdyby ktoś poszukiwał czegoś więcej niż to, co wybrałam.

Wiek od 0 do 18 miesięcy

That’s not my… Christmas set

Fold-out book Christmas

Father Christmas (Touchy-Feely Book)

Slide and see Christmas

Od 2 do 3 lat

Dress the teddy bears for Christmas

Santa’s Christmas journey with wind-up sleigh

Christmas sticker and colouring book

Poppy and Sam’s lift-the-flap Christmas

Christmas Snap

Finger printing Christmas

Sticker shapes Christmas

4+

Little children’s Christmas activity book

Poppy and Sam’s wipe-clean Christmas activities

Christmas songbook

Magic painting Christmas cards

Christmas magic painting book

Advent calendar to colour

Colouring book Christmas with rub-down transfers

Children’s Christmas baking kit

By Patrycja, 13 listopada 2019
Śniadanie doskonałe
Jak uczyć malucha angielskiego?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O mnie
Niezbyt poukładana, ciągle walcząca, szukająca, sprawdzająca i lekko na opak. Mama małej Di, która zweryfikowała w moim życiu wszystko. Nie tylko pojęcie o macierzyństwie (którego nie miałam), nie tylko wartości (które wciąż pozostają raczej takie same), ale cały światopogląd (który całym sercem pragnę jej przekazać).
Najnowesze posty
Instagram
Facebook
Follow Us
Archiwum
Instagram API currently not available.